Limaj dhe kandidatët për deputet nga Prizreni nesër vizitojnë Qendrën e Aftësimit Profesional

0
49

Kandidati për Kryeministër nga radhët e Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, së bashku me kandidatët për deputet nga Prizreni, nesër do të vizitojnë Qendrën e Aftësimit Profesional.

Vizita pritet të realizohet në ora 14:00.
“Nesër ne ora 14:00, kandidati për Kryeministër, Fatmir Limaj, dhe kandidatët për deputet nga radhët e NISMA’s në Prizren, do ta vizitojnë Qendrën e Aftësimit Profesional në Prizren”, thuhet në njoftim./04 Online

Leave a Reply