Lëndohet një punëtor në Prizren, rrëzohet nga çatia e shtëpisë

0
48

Një punëtor ka rënë nga çatia e shtëpisë në Prizren.

Ai, ka marrë lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK në Prishtinë.

“Është raportuar se viktima mashkull K/Boshnjak është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor, pasi që i njëjti derisa ishte duke punuar në çatinë e shtëpisë së tij nga pakujdesia është rrëzuar dhe ka pësuar lëndime trupore”, njofton Policia e Kosovës.

Leave a Reply