Ky është anëtari i ri i Vetëvendosjes

0
36

Edhe një anëtar i ri i është bashkuar Lëvizjes Vetëvenosje, ka njoftuar lideri i saj, Albin Kurti, raporton Gazeta Blic përcjell 04 Online.

Teksa ka prezantuar profilin e anëtarit të ri, Mentor Hysenit, Kurti ka thënë se ardhja e tij në Lëvizje është vlerë e shtuar për të përmirësuar Politikat Publike, Ekonominë dhe Financat Publike në vendin tonë.

Ky është postimi i plotë i Kurtit:

Leave a Reply