Kryetari Bali Muharremaj e pi kafen e mëngjesit me punëtorët e Ekoregjionit

0
54

Kryetari i komunës së Suharekës Bali Muharremaj përmes një fotografie të postuar ka treguar se kafën e mëngjesit e ka pirë me punëtorët e Ekoregjionit.

bredhi

Ai ka thënë se punëtori duhet respektuar dhe nderuar.

Postimi i plotë:

Mirëmëngjesi

Kafen e mëngjesit e fillova me punëtorët e Ekoregjionit të cilët kujdesen çdo ditë për ambientin tonë. Respektoni dhe nderoni punëtorët kudo që i takoni.

Bali Muharremaj

Leave a Reply