Konfiskohet qese dhe ‘cigare’ me drogë në Landovicë

0
46
Foto: Ilustrim

Një qese me drogë është konfiskuar në fshatin Landovcë të Prizrenit.

Policia ka arrestuar një të dyshuar.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull/K Shqiptar pasi që gjatë kontrolli të i njëjti është gjetur dhe konfiskuar një qese me substance të dyshuar narkotike e llojit marihuanë me peshë prej 1.99 gram, si dhe një cigare e mbushur me substancë narkotike 0.78 gram”, njofton PK.

“Pas intervistimit me vendim të prokurorit, i dyshuari lirohet ne procedurë të rregullt”.

Leave a Reply