Komuna e Prizrenit pranon donacion prej 200 pakove ushqimore dhe 5000 kg miell nga ‘Qatar Charity’

0
38

Komuna e Prizrenit sot ka pranuar një donacion prej 200 pakove ushqimore dhe 5000 kg miell, të cilat janë dhuruar nga organizata Qatar Charity, për t’i ndihmuar familjet në nevojë.

Donacioni është pranuar nga kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka.

Leave a Reply