Komuna e Prizrenit nesër bënë shpërndarjen e motokultivatorëve për fermerët përfitues

0
52

Në parkingun e Komunës prapa Shtëpisë së Bardhë, do të bëhet shpërndarja e motokultivatorëve për fermerët përfitues nga thirrja publike e Drejtorisë së Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, njofton Komuna e Prizrenit përcjell 04 Online.

“Këtu prezentë do të jenë kryetari Mytaher Haskuka dhe drejtori Egzon Elshani, të cilët do të japin edhe prononcim për media lidhur me këtë projekt”, thuhet në njoftim./04 Online

Leave a Reply