Komisioneri i BE’së në Qeveri, pritet nga Hoti

0
64

Kryeministri Avdullah Hoti ka pritur në takim komisionerin për Fqinjësi dhe Zgjerim të BE-së, Oliver Varhelyi.

Më pas Hoti dhe Varhelyi do të mbajnë konferencë për medie në ndërtesën e Qeverisë.

Kurse në ora 11:30 zyrtari i BE-së do tu drejtohet deputetëve të Kuvendit me një fjalim.

Leave a Reply