Kojushi i thotë PO Nismës Socialdemokrate

0
92

Sot, në prezencë të Kryetarit të NISMA’s në Prizren, banorët e fshatit Kojush i dhanë mbështetje të fuqishme NISMA’s, duke zgjedhur sturkturat udhëheqëse të nëndegës ata u zotuan se do të çojnë përpara frymën socialdemokrate, thuhet në njoftim.

“NISMA Socialdemokrate është parti që ka parime dhe reflektimi përmes drejtuesve të saj, po tregon qartë se është parti që bën diferencën nga partitë tjera, tha Kryetari i degës së NISMA’s në Prizren, Zafir Berisha”, thuhet në njoftim./04 Online

Fotografia e NISMA Socialdemokrate - DEGA Prizren
Fotografia e NISMA Socialdemokrate - DEGA Prizren

Leave a Reply