I shkoi në shtëpi një mashkulli dhe e ngacmoi, arrestohet një femër në Suharekë

0
182
Foto: Ilustrim

Policia e Kosovës, dje në Suharekë, ka arrestuar një femër si të dyshuar për ngacmim.

Sipas raportit 24-orësh të PK-së, e dyshuara i kishte shkuar te shtëpia e viktimës mashkull kosovar të cilin e kishte shqetësuar dhe ngacmuar.

E dyshuara me vendim të gjykatës e ka të ndaluar t’i afrohet viktimës pasi ai ka urdhër mbrojtës.

Policia njofton se e dyshuara me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Leave a Reply