Hysni Spahiu nga Prizreni vuan nga një sëmundje e rëndë, i duhet ndihmë për shërim në Turqi

0
191

36-vjeçari nga Prizreni, Hysni Spahiu ka nevojë për ndihëm e njerëzve të vullnetit të mirë.

Spahiut iu është shfaqur një tumor në kokë dhe ka nevojë për ndihmë financiare në mënyrë që të mund të shkojë për shërim në Turqi.

Lajmin e kanë bërë të ditur përmes një postimi në Facebook.

Leave a Reply