Haskuka dhe Totaj shkojnë në balotazh për Prizrenin

0
109
Foto: Arkiva - Komuna e Prizrenit

Janë numëruar afër 100% e votave në Komunën e Prizrenit.

Mytaher Haskuka i VV-së dhe Shaqir Totaj i PDK-së do të shkojnë në balotazh, raporton Indeksonline.

Sipas të dhënave të publikuara nga KQZ, Haskuka ka marrë 39,72% ndërsa Totaj 31,41%.

Leave a Reply