Hajnat vjedhin 7 mijë euro në një shtëpi të Rahovecit

0
43
Foto: Ilustrim

Një shtëpi ka qen cak i hajnave në fshatin Qifllak të Rahovecit.

Siç njofton policia, në këtë shtëpi janë vjedhur rreth 4000 euro para të gatshme dhe stoli ari me vlerë rreth 3000 euro.

Leave a Reply