Grabitje e armatosur në Prizren

0
72
Foto: Ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur për një rast grabitjeje me armë në Prizren, ku raportohet se dy persona të maskuar dhe nën kërcënimin e armëve të zjarrit, kanë arrit të grabisin para të gatshme nga zyra e pagesave të një kompanie.

bredhi

Rasti ka ndodhur në rrugën “Sylejman Rrotlla”, në Prizren, të hënën rreth orës 15:01.

Njësiti policor ka dalë në vendin e ngjarjes, ndërsa nuk raportohet për të lënduar.

Rasti është duke u hetuar.

Leave a Reply