Goditet me veturë një çiklist në Prizren

0
45
Foto: Ilustrim

Një veturë ka goditur një çiklist në Prizren. Çiklisti ka pësuar lëndime të lehta trupore.

“Si pasojë e aksidentit, lëndime trupore ka pësuar çiklisti mashkull K-Shqiptar dhe i njëjti pas pranimit të tretmanit mjekësor është liruar”, njofton Policia e Kosovës.

Leave a Reply