Goditet me shishe në kokë një femër në Prizren, i dyshuari dërgohet në mbajtje

0
58

Një femër është goditur me shishe në kokë në Prizren.

Sulmuesi është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar i cili pas një mosmarrëveshje verbale e ka sulmuar dhe e ka goditur me një shishe në kokë viktimën femër K/shqiptare e cila si pasojë ka pranuar tretman mjekësor”, njofton Policia e Kosovës./04 Online

Leave a Reply