Florent Ukaj merr mbështetje edhe në Vlashnje të Prizrenit

0
45

Kandidati për deputet nga radhët e LDK-së, Florent Ukaj ka marrë mbështetje edhe në Vlashnje të Prizrenit.

Ukaj ka thënë se në zgjedhjet e 14 shkurtit LDK-ja do të dalë subjekt i parë në nivel vendi.

Postimi i plotë

Në Vlashnje, u takum me banorët dhe diskutuam që me 14 Shkurt, të mobilizohemi dhe të dalim më të fuqishëm.
Mobilizimi që u pa, nuk lë dyshim që do të dalim faqebardhë.

LDK132✅
Florenti46✅

Leave a Reply