Florent Ukaj merr mbështetje edhe në Strellc të Deçanit

0
48

Kandidati për deputet nga radhët e LDK-së, Florent Ukaj ka marrë mbështetje nga Strellci i Deçanit.

“Verë në Strellcin e Tahir Zemaj dhe njeriut që po e vazhdon rrugëtimin e tij, Armend Zemaj, të gjithë të angazhuar për t’i dalë krah fuqishëm Lidhjes Demokratike të Kosovës.
Strellci, i pathyer në secilën betejë dhe në secilën garë zgjedhore si asnjëherë më parë gati për 14 Shkurtin.

LDK132✅
Florenti46✅”, ka thënë Ukaj./04 Online
May be an image of 12 njerëz, people standing dhe people sitting

Leave a Reply