Florent Ukaj: Hasjanët të mobilizuar për fitoren e 14 shkurtit

0
141

Kandidati për deputet të Kuvendit të Kosovës, Florent Ukaj, ka marrë mbështetje të madhe në fshatrat e Hasit.

Ukaj është njëri nga kandidatët e LDK-së më të ri në moshë dhe është i renditur me numër 46.

“Me flamurin Dardan, hasjanët të mobilizuar për fitoren e 14 shkurtit. Hasi, jo vetëm në këto zgjedhje, por gjithmonë mbeti besnik i LDK-së dhe frymës rugoviane.

#LDK132
#Florenti46
#SylëHoxha100

May be an image of 1 person, kostum dhe tekst

Leave a Reply