Fillon vaksinimi kundër COVID-19 në Prizren

0
216

Në ambientet e QKMF-së sot ka filluar vaksinimi i personelit shëndetësor në Prizren kundër COVID-19.

Si rrjedhojë Kryeshefi i QKMF-së, Arsim Berisha ka publikuar një fotografi duke u vaksinuar.
“Bashkë i’a dalim”, ka shkruar Berisha.

Në kuadër të këtij procesi, pritet të vaksinohen personeli i Spitalit të Prizrenit dhe mjekë të QKMF-së e QMF-ve në Prizren./04 Online

Leave a Reply