Fillon punën Drejtoresha e Arsimit, Xhemile Thaçi – Vezgishi

0
153
Xhemile Thaçi - Vezgishi - Drejtoreshë e Arsimit

Drejtoresha e re e Drejtorisë Komunale të Arsimit, Xhemile Thaçi-Vezgishi, e emëruar nga kryetari Mytaher Haskuka, sot filloi punën e saj në këtë drejtori, njofton Komuna e Prizrenit.

“Me këtë rast drejtoresha Thaçi-Vezgishi zhvilloi një takim njoftues me stafin e kësaj drejtorie, ku shprehu vendosmërinë e saj për një punë efikase në arsim, si dhe pritjet e saja për një bashkëpunim të mirëfilltë e cila do të çojë në zhvillimin dhe rritjen e cilësisë së arsimit në komunën e Prizrenit”, thuhet në njoftim./04 Online

Fotografia e Komuna e Prizrenit
Fotografia e Komuna e Prizrenit

Leave a Reply