Fidan Jupolli del pozitiv me Koronavirus

0
93

Gazetari i T7, Fidan Jupolli ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Jupolli përmes një postimi në Facebook.

Ai ka thënë se virusi COVID-19 nuk është një mashtrim, derisa ka treguar se po ia vështirëson frymëmarrjen.

Postimi i plotë i Jupollit:

Prej Sfide , n’ Sfide !! 😎 e drejt n’ COVIDI 19

Babika ky pishtar 😀 i çashtjes as ni here nuk asht nda nga situata politike , dhe sfidat n’ te cilat kan kalue bashke -Patriotet Iliro-Pellazgo -Dardane

Babika nuk asht derzue as kur e kan ba synet n’ klasen e 8 -et ….🤫 🤫🤫

Babika nuk asht derzue as kur per t’ her par ka ra n’ dashni ❤️me Arsimtaren e Muzikes n’ klasen e 5 -t dhe ja pata shpreh Dashnin si burrat ( nejese m’ patn lshue kamt po temen e pata ba )

Babika nuk ashte derzue as kur asht ballafaque n’ moshen 7 vjeqare me Nebojsha Sfetkoviqin kriminelin i cila ja ka marr jeten Babes tem ……

Aiii pe la me qikaq se ta kompleksoj Marisolin , e Kasandren me jeten …….

Sot Babika zyrtarisht asht diagnostifikue me COVID 19 !!!!!

Kti far COVIDIT i paska hi menja me i shti Brinat me mue!!? 🤔

Per kto 14 dit jom i bindun q’ pifti kom me ba 😎…..

Ju ndjen Babika ky argat i Çashtjes ….❤️

COVIDI nuk osht rren , rri n’ shpi mu pak po ma verrgllat frymarrjen 😢

Leave a Reply