Familja e Haradinajt në përkrahje të Kosovës dhe Shqipërisë

0
39

Sonte (e diel) me fillim nga ora 18:00 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, do të zhvillohet ndeshja Kosovë-Angli.

Kjo ndeshje është historike dhe tashmë sheshet në Prishtinë janë të stërmbushura si nga tifozë kosovarë ashtu edhe ata anglezë, e që janë në numër të madh.

Në përkrahje të Përfaqësueses së Kosovës është edhe familja e kryeministrit në detyrë, Ramush Haradinaj.

Në fotografinë e publikuar në Instagram nga bashkëshortja e Ramushit, Anita Muçaj – Haradinaj, shihen e gjithë familja mjaft të lumtur të veshur me bluza të Kosovës.

Leave a Reply