Djali i Haradinajt dhe ai i Gucatit pozojnë krahë njëri-tjetrit, presin gjykimin e prindërve të tyre

0
87

Djali i Hysni Gucatit dhe Nasim Haradinaj kanë realizuar një foto të përbashkët, si shenjë respekti për baballarët e tyre.

“Une e Gurakuçi krenarë me ju !”, ka shkruar Gëzim Gucati në llogarinë e tij në Facebook.

Vlen të përmendim faktin se nënkryetari i OVL të UÇK-së, Nasim Haradinaj do të paraqitet sot në ora 15.00 në sallën e gjyqit të Dhomave të Specializuara të Kosovës në Hagë.

Leave a Reply