Deputetët e VV-së hyjnë në sallë

0
33

Në sallën e Kuvendit të Kosovës kanë arritur deputetët e zgjedhur të Lëvizjes Vetëvendosje, parti kjo e dalë e para nga zgjedhjet e jashtë zakonshme, si dhe lideri i partisë, Albin Kurti, raporton Express.

Paraprakisht në sallë kanë hyrë të parët edhe deputetët e LDK-së.

Kujtojmë që dy partitë kanë arritur në seancë pa arritur marrëveshje për koalicion./Express.

Twee

Leave a Reply