Bie numri i dënimeve për COVID-19, vetëm 56 gjoba

0
43
Foto: Arkiva - Ilustrim

Policia e Kosovës, ka vazhduar me inspektimin për respektimin e masave antiCOVID-19, përcjell Gazeta Blic.

Gjatë ditës së shtunë, policia ka shqiptuar 56 gjoba në bazë të ligjit COVID-19.

Ndryshe javëve të fundit kemi pasur rënie të rasteve të infektimit me COVID-19 e po ashtu edhe të vdekjeve.

Dje në vendin tonë janë konfirmuar 20 raste të reja, dhe nuk është shënuar asnjë rast i vdekjes.

Leave a Reply