Bie nga ballkoni i shtëpisë, ndërron jetë një femër në Prizren

0
182

Një femër ka rënë nga ballkoni i shtëpisë në Prizren.

Ajo është dërguar në Spitalin e Prizrenit, ku edhe ka ndërruar jetë.

“Viktima në rrethana të panjohura ka rënë nga ballkoni i shtëpisë dhe është dërguar në Spitalin e Prizrenit, ku dhe ka ndërruar jetë”, njofton Policia e Kosovës.

Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion.

Leave a Reply