Berisha: Zhurjanët në mbështetje të kauzës #MeÇlirimtarët në mbrojtje të vlerave kombëtare

0
94

Kandidati për deputet të Kuvendit të Kosovës nga Nisma Socialdemokrate, Zafir Berisha është takuar me mbështetësit e tij në Zhur të Prizrenit.

Berisha dhe kandidatët tjerë për deputetë nga ky subjekt politik kanë marrë mbështetje të madhe në këtë lokalitet.

“Zhurjanët në mbështetje të kauzës #MeÇlirimtarët në mbrojtje të vlerave kombëtare!
Kosova më shumë se asnjëher më parë ka nevoj për nismëtarët në Kuvendin e Kosovēs dhe mbështetja e zhurjanëve është shumë e rëndësishme në betejën politike të 14 shkurtit!”, ka thënë Berisha./04 Online

May be an image of 1 person dhe tekst
May be an image of 1 person dhe tekst

Leave a Reply