Berisha: Hallet dhe problemet e lagjes ‘2 Korriku’ bashkë me kërkesat, do të jenë edhe tonat pas 17 tetorit

0
38

Kandidati i Nismës Socialdemokrate për kryetar të Prizrenit, Zafir Berisha, ka vizituar lagjen ‘2 Korriku’, me ç’rast është pritur nga një numër i madh i përkrahësve të tij.

Berisha ka thënë se kjo lagje është duke u përballur me disa probleme, dhe se atyre do t’i vij fundi me ardhjen e tij në krye të Prizrenit.

Postimi i plotë:

Vazhduam takimet me qytetarët e lagjes “2 Koriku” së bashku me kanditatët për Kuvendin e Prizrenit Bardhi Rexhaj e Edin Shehu.
Hallet dhe problemet e tyre bashkë me kërkesat, do të jenë edhe tonat pas 17 tetorit.

ShpresëPërPrizren

Voto119

Zgjedhjet2021

Leave a Reply