Berisha: Facebooku im është hapur në Nish të Serbisë

0
89

Ka reaguar përsëri anëtari i NISMA-së, Zafir Berisha, rreth hakimit që i është bërë rrjetit të tij social, Facebook, njofton Insajderi.

Berisha ka shkruar se “sipas të dhënave që ai disponon, del që llogaria e tij e Facebookut është hapur 17 orë më parë në Nish të Serbisë”.

Tutje Berisha në statusin e tij ku e bën këtë sqarim, e ka shoqëruar dhe me foto ku shihen profile të ndryshme që e kanë shpërndarë postimin ku dikush kishte shkruar në llogarinë e tij.

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fzafir.berisha%2Fposts%2F3991715070858641&width=500

Leave a Reply