Balaj – Halimaj: Të rreshtuar pas kryetarit Limaj, në mbrojtje të vlerave kombëtare

0
47

Nisma Socialdemokrate sot ka bërë hapjen e fushatës elektorale për zgjedhjet e parakohshme paralamentare të cilat do të mbahen me 14 shkurt.

Në hapje të fushatës është vërejtur një numër i madh i pjesëmarrësve. Lidhur me këtë ka reaguar edhe kandidatja për deputete nga ky subjekt politik, Albulena Balaj – Halimaj e cila ka thënë se janë rreshtuar pas Limajt në mbrojtje të vlerave kombëtare.

“Të rreshtuar pas kryetarit Limaj, në mbrojtje të vlerave kombëtare së bashku me kandidatët për deputet të NISMA-s hapëm fushatën zgjedhore.
Të bindur në rrugën tonë të drejtë, me vendosmëri dhe guxim.
Dalshim faqebardhë me Çlirimtarët e 121!”, ka thënë Balaj – Halimaj./04 Online

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Leave a Reply