Avdyli: Po ia nisim me këmbë të mbarë duke zgjedhë institucionet e vendit

0
93

Deputeti nga radhët e Listës “GUXO”, Haxhi Avdyli ka bërë betimin si deputet në mandatin e tretë.

Ai ka publikuar një fotografi nga ambientet e Kuvendit të Kosovës, ku afër tij është parë Faton Peci, deputet dhe zyrtarë nga kjo listë.

“Me qëllim të mirë për vendin po ia nisim me këmbë të mbarë duke zgjedhë institucionet e vendit. Sot poashtu u betova për deputet në mandatin e 3-të”, ka thënë Avdyli./04 Online

No photo description available.

Leave a Reply