Arrestohet personi i kërkuar në Prizren

0
84
Foto: Ilustrim

Policia ka arrestuar një person të kërkuar në Prizren.

Arrestimi i tij është bërë me urdhër të gjykatës.

“Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga Gjykata Themelore në Prizren, është arrestuar një mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit”, njofton Policia e Kosovës.

Leave a Reply