Arrestohet një person në Suharekë pasi kishte ushtruar dhunë në familje

0
46
Foto: Ilustrim

Një person në Suharekë është arrestuar nga policia pasi që dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj gjyshes.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë psikike dhe fizike ndaj gjyshes së tij viktimës femër K-Shqiptare”, njofton Policia e Kosovës.

“Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”./04 Online

Leave a Reply