Arrestohet një person në Suharekë, dyshohet për posedim të drogës

0
66
Foto: Ilustrim

Policia në Suharekë ka arrestuar një person të dyshuar per posedim të marihuanës.

“Raportohet se gjatë kontrollit të veturës te i dyshuari mashkull K/Shqiptar është gjetur dhe konfiskuar sasi e dyshuar e substancave narkotike e llojit marihuanë me peshë 1.8 gram.”, thuhet në njoftimin e PK-së.

“ Pas intervistimit, me urdhër të prokurorit kujdestar i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt”.

Leave a Reply