Arrestohet një person në Suharekë, dëboi nga shtëpia bashkëshorten dhe djalin e tij

0
82
Foto: Ilustrim

Policia e Kosovës ka raportuar për një rast të dhunës në familje në Suharekë.

bredhi

Policia bën të ditur se i dyshuari mashkull nën ndikimin e alkoolit ka dëbuar nga shtëpia bashkëshorten dhe djalin e tij, transmeton Telegrafi.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar i cili nën ndikim të alkoolit ka dëbuar nga shtëpia bashkëshorten dhe birin e tij viktimat kosovarë”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

Policia bën të ditur se me vendim të prokurorit, pasi intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Leave a Reply