Arrestohen dy persona në Prizren për marrje me prostitucion

0
66
Foto: Arkiva

Një mashkull dhe një femër janë arrestuar për prostitucion në Prizren.

“Raportohet se nën dyshimin se kanë kryer kundërvajtje ‘marrje me prostitucion’ janë arrestuar dy të dyshuar, një mashkull dhe një femër dhe të njëjtit pas intervistimit në konsultim me gjyqtarin e Gjykatës Themelore Prizren, Divizioni për Kundërvajtje, janë liruar në procedurë të rregullt”, njofton Policia e Kosovës./04 Online

Leave a Reply