Albin Kurti mbledh pasdite ministrat

0
90

Qeveria do të mblidhet sot në ora 14:00, raporton Gazeta Express.

Kështu është bërë e ditur në një njoftim që ka nisur për media kryeministria.

Të njejtët nuk kanë bërë të ditur rendin e ditës.

“Mbahet mbledhja e Qeverisë së Kosovës. VENDI: Ndërtesa e Qeverisë. KOHA: ‪14:00”, thuhet në njoftim.

Një orë e gjysmë më vonë, kryeministri Albin Kurti do të merr pjesë në ceremoninë mikpritëse të bizneseve të para në Parkun e Inovacionit dhe Trajnimeve (ITP) në Prizren./GazetaExpress/

Leave a Reply