Albena Reshitaj merr pjesë në seancën e Kuvendit, voton pro Vjosa Osmanit – presidente

0
102

Tashmë ka filluar seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit për zgjedhjen e presidentit të ri, shkruan Gazeta Blic.

Në garë janë Vjosa Osmani dhe Nasuf Bejta.

Kuorumin e ka siguruar deputetja e AAK-së, Albena Reshitaj, e cila përkundër vendimit të partisë, ka vendosur të merr pjesë në këtë seancë.

Burime të Gazeta Blic, kanë konfirmuar se Reshitaj do të votojë pro Vjosa Osmanit – presidente.

Leave a Reply