Aksident në Suharekë, 4 të lënduar

0
120

Katër persona janë lënduar në një aksident trafiku në Suharekë.

Aksidenti ka ndodhur për shkak pakujdesisë së vozitësit të një veture.

Raporti i Policisë së Kosovës

I dyshuari mashkull kosovar duke drejtuar automjetin e tij, dyshohet se nga pakujdesisë i ndërprenë rrugën automjetit tjetër, që ishte duke ardhur nga drejtimi i kundërt, i cili e ka goditur.

Si pasoj e këtij aksidenti, lëndime trupore kanë pësuar 4 persona të gjithë meshkuj kosovar, që ishin në veturë dhe vet i dyshuari, të cilëve ju është ofruar tretman mjekësor dhe janë liruar.

Leave a Reply