Aksident në Prizren, 5 të lënduar

0
125
Foto: Ilustrim

Një aksident trafiku në mes të dy veturave civile ka ndodhur dje në rrugën “Transiti i Vjetër”, në Prizren, raporton PrizrenPress.

Sipas Policisë, si pasoj e aksidentit, lëndime trupore kanë pësuar dy drejtuesit meshkuj dhe tre pasagjerë (dy femra dhe një mashkull). Të njëjtit janë dërguar në Spitalin e Prizrenit, ku tre prej tyre pas tretmanit mjekësor janë liruar ndërsa dy janë hospitalizuar.

Leave a Reply