Aksident mes tri veturave në Prizren, lëndohen 2 persona

0
78
Foto: Arkiva - Ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur dje rreth orës 16:20 në Prizren.

Policia njofton se në këtë aksident kanë qenë të përfshira tri vetura ku përpos dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar një femër dhe një mashkull kosovar.

Të lënduarit pas tretmanit mjekësor janë liruar në shtëpi.

Leave a Reply