Aksident mes dy veturave në Suharekë – Pamje nga vendi i ngjarjes

0
55

Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orës 07:55 në Topliqan të Suharekës, shkruan Gazeta Sinjali.

Kështu ka bërë të ditur një sinjalizues i Gazetës Sinjali, i cili ka dërguar edhe pamje nga vendi i ngjarjes.

news image

Policia ka thënë për Sinjalin se nga ky aksident kanë mbetur të lënduar dy persona, të cilët janë dërguar më pas në Emergjencën e Prizrenit dhe se ende nuk dihet shkalla e lëndimit.

Më poshtë mund t’i shihni pamjet pas aksidentit::

Leave a Reply