Aksident i rëndë trafiku në Shirokë

0
92

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në Shirokë, ku janë përfshirë dy vetura.

Aksidenti ka ndodhur sot rreth orës 17:45 në Shirokë ku janë përfshirë dy vetura të tipit Volkswagen Golf.

Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë relevante të Policisë së Kosovës, Zjarrfikësit dhe Ndihma e Shpejtë./SuharekaOnline/

Leave a Reply