15 të vdekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit në Kosovë

0
177
Foto: Ilustrim

15 persona kanë vdekur e 218 raste të reja me COVID-19 në Kosovë janë regjistruar sot.

Sipas institucioneve shëndetësore, IKSHPK-së dhe MSH-së, të mërkurën janë marrë mostrat e 461 persona.

156 persona janë shëruar nga virusi./Koha

Leave a Reply