Ky është provokimi më i rënd për fansat nga Dafina

0
46

Dafina është e pa ndalshme në çdo aspekt, si në projekte, ne trende dhe ndryshime, shkruan “ InfoKosova” përcjell 04 Online.

Projekti i fundit ishte “Rofe” këngē kjo qe u prit mjaft këndshëm, si gjithmonë Dafi erdhi shumë ndryshe.

Këngëtarja është e angazhuar nëpër mbrëmje te ndryshme muzikore, paraqitjet e saja elektrizojne masën, është edhe kjo foto e dërguar nga një fans në adresen e saj, ku Dafi shihet në kē pozicion dhe veshje shumë provokuese.

Leave a Reply