Ky është momenti kur Ledri Vula mban në krahë një vajzë në klip

0
23

Ledri Vula dhe Lumi B sot e kanë publikuar projektin e ri muzikor.

Dyshja Ledri Vula dhe Lumi B para pak minutash e kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor me titull ‘Kiss Kiss’.

Kënga në minutat e parë të publikimit është pëlqyer shumë nga fansat e dyshes pasi ata mezi e kanë pritur të publikohet, pas parasysh se Lumi e Ledri e kishin paralajmëruar ditë më parë.

Projekti erdhi i realizuar edhe me videoklip dhe mos e humbisni momentin kur Ledri Vula mban në krahë një vajzë./Lajmi.net/

Leave a Reply