Ky është jahti ku po kalon pushimet Ronaldo dhe Georgina

0
18

Quhet “Africa” dhe është 47 metra i gjatë, ka 6 dhoma gjumi dhe mund të mirëpresë 12 persona.

Po i referohemi jahtit ku po kalon pushimet Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij, Georgina Rodriguez, në brigjet e Montecarlos. Por sa është çmimi i qirasë për këtë jaht? Jo, pak por 200 mijë euro në javë! Për CR7, gjithsesi, mbetet një shifër “qesharake”.

Leave a Reply