Ky aksesor po bën ‘namin’ dhe nuk kushton aspak (FOTO)

0
68

Ky është një prej aksesorëve më në modë këtë verë. Bëhet fjalë për shallin e vogël, i cili mund të përdoret në disa mënyra. Ai është cilësuar si një prej aksesorëve më rinorë, por gjithashtu jo shumë i kushtueshëm. Mund ta lidhni në flokët tuaj, në qafë, si edhe ta përdorni si aksesor shtesë në çantën tuaj.

Kjo tendencë është duke bërë namin në internet dhe vajzat fashioniste nuk e ndajnë nga rutina e tyre.

Leave a Reply