“Kush t’i bën fotot ty??”, Keisi pozon nga makina luksoze, Stresi bëhet ‘xheloz’! I shkruan publikisht, por e ngroh përgjigja

0
291

Reperi Arkimed Lushaj dhe bashkëshortja e tij Kejsi, duket se janë në rrugë të mbarë, dhe po i rregullojnë marrëdhëniet e tyre.

Kejsi ka postuar një foto, ku shfaqej mbështetur në një Corvette të kuq, por në sy bie komenti i Stresit, që duket me nota xhelozie: “Kush t’i bon fotot ty???”

Por e ka ngrohur përgjigja e partneres së tij, që ja shpreh publikisht dashurinë:”Arkimedi im”.

Postimi i Kejsit dhe komentet.

“Ai më takonte me mua në anën lindore. Në qytetin ku dielli nuk perëndon kurrë. Dhe çdo ditë e dini ku udhëtojmë. Përmes prapaskenave në një Corvette të kuqe,”- shkruan Kejsi bashkëngjitur fotos.

Çifti prej kohësh kanë shprehur publikisht se po përpiqen të gjejnë rrugën e përbashkët dhe të rikthehen si partner. Edhe pse larg njëri-tjetrit, ata kanë bërë shpeshherë dedikime dashurie në rrjete sociale. Nëna e Stresit shprehu pëlqimin e saj për Kejsin, dhe tashmë mbetet në dorën e tyre, rikthimi.

Leave a Reply